48-Hour Line-up

Download Program Lineup Here!

 

Tuesday, April 28

Wednesday, 

April 29

Thursday, 

April 30

Friday, May 1

7:00 a.m.    

 Right to Life Hour

University of Saint Francis
Fort Wayne, IN 
8:00 a.m.  Sisters of Saint Francis of Perpetual Adoration
Mishawaka, IN
  Bishop Dwenger
High School
Fort Wayne, IN
Bishop Luers
High School
Fort Wayne, IN 
St. Joseph
High School
South Bend, IN 
9:00 a.m. St. Therese
Fort Wayne, IN
 St. Joe Brooklyn
Fort Wayne, IN 
St. Vincent
Elkhart, IN 
 St. Bave
Mishawaka, IN
10:00 a.m. Immaculate Conception
Auburn, IN

St. Jude
Fort Wayne, IN

Tippmann Hour
All Pledges Doubled
St. Therese, Little Flower
South Bend, IN 
11:00 a.m. Holy Family
South Bend, IN 

Bishop Kevin Rhoades

St. Vincent
Fort Wayne, IN 
Our Lady of Good Hope
South Bend, IN
12:00 p.m.  St. Joe Hessen Cassel
Fort Wayne, IN
Most Precious Blood
Fort Wayne, IN 
 St. John the Baptist
Fort Wayne, IN
NW Ohio Hour
1:00 p.m. St. Elizabeth Ann Seton
Fort Wayne, IN 
Cathedral of the Immaculate Conception
Fort Wayne, IN
 St. Anthony de Padua
South Bend, IN

Christ the King
South Bend, IN 

2:00 p.m. Queen of Peace
Mishawaka, IN
St. Anthony de Padua
Angola, IN 
St. Anthony of Padua
South Bend, IN

 Queen of Angels
Fort Wayne, IN

3:00 p.m. St. Mary of the Assumption
Decatur, IN 
 St. Louis, Besancon
New Haven, IN
 St. Matthew Cathedral
South Bend, IN

St. Charles
Fort Wayne, IN 

4:00 p.m. St. Aloysius
Yoder, IN 
St. Thomas
Elkhart, IN 
St. Rose of Lima
Monroewille, IN
St. Patrick
Fort Wayne, IN 
5:00 p.m. Marian High School
Mishawaka, IN 

Corpus Christi
South Bend, IN

 St. Robert Bellarmine
North Manchester, IN
Catholic Medical Guild
Fort Wayne, IN 
6:00 p.m. St. Dominic
Breman, IN 
St. Monica
Mishawaka, IN
Franciscan Brothers & Sisters Minor  Rekindle the Fire

 go to page top ^

Audio Library

Listen to local Redeemer Radio programs.

Listen Live

Live Programming, Specials, Sports & more!

Underwriting

Thank you Underwriters & Advertisers.

Sharathon LogoNick and Ann GrayYoung Volunteergo to page top ^